Výprodej! Jeseníky – turistický průvodce Zobrazit větší

Jeseníky – turistický průvodce

turistický průvodce Jeseníků více

Více informací


Produkt je skladem


20,00 Kč včetně DPH


Vazba
brožovaná
Vydání
2004 (1. vydání)
Formát
124 × 220 mm
Stránky
112
ISBN
80-7011-739-7
EAN
9788070117392

Související produkty

Popis produktu

Průvodce po turisticky atraktivních místech České republiky je určen jak zkušeným turistům, tak občasným výletníkům či rodinám s dětmi a poslouží jako zdroj informací o území jako celku i o jednotlivých lokalitách, jako inspirace k výletům i seznam užitečných kontaktů. Útlá, více než stostránková knížka, kterou lze vzít sebou na cesty, obsahuje vedle textů 60 barevných fotografií a kvalitní doprovodné plánky a turistické mapy. 

Text je rozčleněn na několik kapitol. Úvod představí přírodní, geologický a historický charakter krajiny, následuje část věnovaná CHKO Jeseníky, a dále blok abecedně řazených hesel o turisticky zajímavých lokalitách. Jednotlivá hesla obsahují informace o přírodních, historických a architektonických zajímavostech, významných osobnostech, příběhy a pověsti spojené s daným místem, tipy na ubytování i stravování, sportovní vyžití, kulturní aj. akce a další praktické informace. Hesla jsou doplněna speciálními tematickými stránkami, které se více věnují některým specifikům oblasti (např. Historie dobývání kovů). 

V publikaci najdete také nápady, jak a kde aktivně strávit dovolenou, nebo přímo několik tipů na pěší výlet, výlet na běžkách či na kole. Výlety jsou podrobně popsány a zakresleny v mapách. 

Na konci publikace je pak rejstřík a další praktické informace. 

© Kartografie PRAHA, a. s., 2016
Navrhla a vytvořila