Mapy na zakázku

Kartografické produkty představují nejnázornější a mnohdy nejvděčnější způsob prezentace prostorových informací. Mapa se stala jednou ze základních a nejdůležitějších pomůcek při cestování, orientaci a poznávání krajiny a dnes si již pomalu ani nedovedeme představit výše uvedené činnosti bez tohoto nepostradatelného nástroje. Kartografické produkty jsou tak velmi vyhledávané a hojně využívané jako vhodná reklamní média pro propagaci regionů, společností a jejich marketingových aktivit. Na základě Vašich požadavků pro Vás připravíme širokou škálu kartografických produktů.

Tzv. Industriální produkty

Jedná se o produkty vycházející z edičních řad společnosti Kartografie PRAHA, a. s., které jsou pro prezentaci Vaší společnosti opatřeny individuálně zpracovanou obálkou a případnými dalšími vloženými reklamními listy.

Jsme schopni pro Vás vytvořit produkty přesně podle Vašich představ a přání.

Tzv. Individuální zakázky

Připravíme Vám produkt od počátku až do konce přesně dle Vašich představ a potřeb. 

Mapy můžeme vytvořit ve formě trhacích map, map skládaných, nástěnných, příručních, brožovaných publikací i více svazkových mapových průvodců. 

Inzerce

Využijte možnosti inzerovat v našich specificky zaměřených produktech a dostanete tak snadno Vaši nabídku přímo k zákazníkům.

Prodej dat

Chcete-li doplnit Vaše materiály či webové aplikace mapou, nabízíme Vám k dalšímu využití prodej kartografických dat. Cena je závislá na ploše požadovaného výřezu, měřítku zvolené mapy a tiskovém nákladu, ve kterém bude výřez použit. Pro další tiskové zpracování poskytujeme data  v základních grafických formátech EPS, PDF, TIFF, JPEG, BMP a dalších.

V případě Vašeho zájmu o naše služby se na nás neváhejte obrátit na e-mailové adrese: zakazky@kartografie.cz a společně vymyslíme, jaký kartografický produkt je pro Vás ten nejvhodnější.


© Kartografie Praha, a. s., 2021
Navrhla a vytvořila