aasddasasdasdStarší aktualityddd

aaa Chcete mít vánoční dárky od Kartografie pod stromečkem?
Tak nezapomeňte na včasnou objednávku. Poslední zaručený termín, kdy vše stihneme dopravit včas k vám domů, je 18.12. do 12 hodin.
aaa Železnice Česka – nové vydání
S potěšením vám oznamujeme, že oblíbenou tematickou mapu Železnice Česka můžete zakoupit v novém, již druhém vydání. Mapa mimo jiné v roce 2018 zvítězila v každoroční novinářské anketě "2 x 7 map a průvodců"!
aaa Listopadová hádanka
V říjnu a listopadu si připomínáme několik důležitých státních výročí. Při té příležitosti si vám dovolíme připomenout naši zajímavou mapu, kterou jsme pro vás připravili k loňským oslavám 100 let založení republiky.
aaa Připravte se na Vánoce!
Máme pro vás hned dvě akce. Jednak zvýhodněný balíček Atlasu světa pro každého a překrásné knihy o planetě Zemi a především akci na tematicky zaměřené mapy, kdy ke každým 4 získáte jednu další zdarma! Akce se týká i našich letošních bestselerů: Pivovarů Česka a mapy Měsíce!
aaa 5. vydání Školního atlasu světa i s novou doložkou!
Hlásíme, že 5. vydání Školního atlasu světa s doložkou MŠMT platnou do roku 2025 je tu! Čeká v něm na vás několik novinek. Přibyla netradiční mapa Spokojenosti obyvatel ve světě, která je jedním z ukazatelů kvality života obyvatel.
aaa ŠkolníMapy.cz – spouštíme nový portál pro školy
Právě jsme spustili ŠkolníMapy.cz – nový webový portál pro školní atlasy Kartografie PRAHA, a. s. Místo, kde najdete doplňkové materiály ke školním atlasům z naší produkce, nebo také mapy ze starších vydání, které se do těch nových už nevešly.
aaa Nástěnná mapa světa v novém grafickém provedení
Nástěnná obecně zeměpisná mapa světa z řady pro veřejnost s novým designem bez rámu, který ještě lépe ozdobí vaši kancelář i obývací pokoj.
aaa Říjnová hádanka
Podzim je v plném proudu , ale přesto že je počasí trochu pošmourné, můžeme vyrazit na nějaký výlet. A proč ne třeba na nějaké tajuplné a trochu záhadné místo?
aaa Žákovský atlas – již v prodeji!
Novinka na trhu! Nový moderní školní atlas pro 2. stupeň základních škol.
aaa Aktuální katalog produktů
Nový katalog všech vydávaných titulů pro období podzim, zima 2019/2020.
© Kartografie PRAHA, a. s., 2019
Navrhla a vytvořila