Vážení zákazníci, náš e-shop nově funguje na jiné platformě. Najdete tu ale to stejné co dříve. Registrované zákazníky prosíme o opětovnou registraci ZDE.

Aktualizovaná on-line politická mapa světa

Zaznamenali jsme v rámci vaší výuky doma zvýšený zájem o naši on-line politickou mapu světa, a tak jsme se ihned vrhli na její aktualizaci!


Nyní tak v mapě naleznete zaznamenané veškeré změny za poslední dobu (jako například změnu názvu hlavního města Kazachstánu, nové hlavní město státu Burundi atd.).
Navíc máte u jednotlivých státních celků uvedené aktuální údaje o počtu obyvatel, HDP, střední délce života apod.

Aktualizovanou mapu tak můžete použít jako pomůcku při domácím vzdělávání a nebo ji porovnávat se starším atlasem, který jistě najdete doma a zkoušet hledat všechny změny, které v průběhu let nastaly :).


Přístup na on-line mapu je na našem portálu ŠkolníMapy.cz, kde najdete i mnoho dalších užitečných materiálů ke stažení zcela zdarma, které jsou vhodné nejen pro výuku.

Současně připomínáme, že nyní máte k nákupu nad 200 Kč dopravu u PPL zdarma. Tak pokud raději držíte atlas pevně ve svých rukách, neváhejte a využijte této akce.

Všechny aktuální změny naleznete rovněž v posledním vydání našeho Školního atlasu světa a nebo v nejnovějším vydání oblíbeného Atlasu světa pro každého.

online_mapa_zmenseno

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení