Vážení zákazníci, náš e-shop nově funguje na jiné platformě. Najdete tu ale to stejné co dříve. Registrované zákazníky prosíme o opětovnou registraci ZDE.

Přejeme všem žákům a studentům úspěšný školní rok!

Nový školní rok se pomalu rozbíhá a nám nezbývá než všem školou povinným popřát hodně zdaru a hlavně, aby výuka ve školních lavicích vydržela co nejdéle.

A pokud vám ještě chybí nějaké atlasy, neváhejte se poohlédnout na našem e-shopu.

Vybírat můžete mezi Školním atlasem světa nebo Žákovským atlasem pro druhý stupeň ZŠ, kde najdete přehledně vše, od vesmíru, přes svět, kontinenty až po Česko.

A nebo můžete vybírat ze zeměpisných sešitových atlasů, kde najdete Česko, Evropu, AsiiAmeriku a Afriku, Austrálii, Oceánii a Antarktidu. Všechny sešitové atlasy letos prošly aktualizací a tak je u nás zakoupíte v nejnovějším vydání.

 

Nezapomněli jsme ani na nejmenší školáky, pro ty tu máme Vlastivědné mapy.

Dále u nás najdete i atlasy dějepisné a také knížky z edice Dějiny trochu jinak, kde se děti dozví spoustu informací o historii naší země netradiční a zábavnou formou.

A pokud jste učitel/ka, jistě vás budou zajímat nástěnné mapy jak pro výuku zeměpisu, tak dějepisu.

Pro výuku nabízíme i interaktivní verze Školního atlasu světa, školního atlasu Česka a Vlastivědných map pro 1. stupeň ZŠ.

A také připomínáme váš web ŠkolníMapy.cz, kde najdete spoustu doplňkových materiálů k našim atlasům, ke stažení zdarma.

NovySkolniRok_e

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení