Balíček Ilustrovaný atlas světa + mapa států

Novinka
499 Kč –10 % 449 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Výhodná sada ilustrovaného atlasu a nástěnné mapy států světa ve formě plakátu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete seznámit svého předškoláka či malého školáka srozumitelnou a poutavou formou se světem? Pak ho pošlete prostřednictvím našeho atlasu a nástěnné mapy na jeho první velkou cestu.

Osmiletá dvojčata Anička a Kryštof se jednoho dne rozhodli, že připraví atlas světa pro malé cestovatele, jako jsou oni. Vydali se na dlouhou cestu, při které navštívili všechny světadíly a formou poutavých ilustrací, cestovního deníku a dalších zápisků předávají své zážitky a poznatky svým vrstevníkům. 

Ale tím to neskončilo. Po návratu zakreslili všechna místa, která navštívili, do nástěnné mapy, a tak vznikla ručně ilustrovaná mapa na zeď, která dětem nabízí přehled o zvířatech, rostlinách, památkách či městech všech koutů světa.

Pro lepší přehlednost je atlas rozdělen do dvou částí. V první se děti na cestu teprve chystají, zjišťují informace o Sluneční soustavě, planetě Zemi a světu obecně. Druhá část je cestovatelská. Děti putují světem a každý světadíl představí pomocí přehledné mapy a velké celostránkové ilustrace se spoustou zajímavostí. Součástí je i část věnovaná cestování po Česku. Vše je napsáno a nakresleno z pohledu dětí, srozumitelně a poutavě. 

V atlasu jsou zařazeny motivy, které vybízí děti k vlastní aktivitě. Mohou u mapy samy hádat, o jakou ilustraci se jedná, a poté na další stránce zjistit, zda měly pravdu či ne. K tomu se vždy dozvědí i nějakou tu zajímavost navíc.  

Atlas i nástěnná mapa jsou původní, česká, ručně malovaná díla a díky Aničce a Kryštofovi jsou v nich informace předávány přesně na míru dětem.

O půvabné ilustrace se postarala ilustrátorka Marie Nováčková.

Sada atlasu s nástěnnou mapou by neměla chybět jak v dětském pokoji žádného malého školáka či předškoláka, tak na stěnách základních či mateřských škol.

  • ideální výzdoba dětského pokoje
  • vhodné jako výuková pomůcka do mateřských škol, či na 1. stupeň ZŠ
  • svět podaný přehledně, poutavě a srozumitelně 
  • zvířata, rostliny, příroda, památky, města, ...

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro děti
EAN: 8594033222765
Vydání: 2023 (1. vydání)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: