Ilustrovaná mapa států světa s lištami

Novinka Tip
359 Kč –10 %
IMSS listy RGB
359 Kč –10 % 323 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Ilustrovaná mapa států světa pro malé cestovatele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete, aby měl váš malý školák či předškolák státy světa stále na očích a seznámil se tak se světem přirozenou formou? Pak nenajdete lepší výzdobu dětského pokoje než naši ilustrovanou mapu států světa pro malé cestovatele.  

Jak už víte z našeho ilustrovaného atlasu, osmiletá dvojčata Anička a Kryštof se jednoho dne rozhodla, že připraví atlas světa pro malé cestovatele, jako jsou oni. Vydali se na dlouhou cestu, při které navštívili všechny světadíly a formou poutavých ilustrací, cestovního deníku a dalších zápisků předali své zážitky a poznatky svým vrstevníkům. Ale tím to neskončilo.

Po návratu vzali politickou mapu světa, na které jsou všechny státy, překreslili ji do formátu nástěnné mapy a zakreslili do ní všechny památky, města, dopravní prostředky a obyvatelstvo, na které narazili.   

Vznikla tak krásně přehledná a čitelná politická mapa světa, které dětem nejen ukáže rozložení států světa, ale především zajímavosti, které v různých oblastech najdou.

Pokud chcete z mapy vyčíst co nejvíce informací, otevřete si k ní ilustrovaný atlas a o každém obrázku se dozvíte co to je. Vše je napsáno a nakresleno z pohledu dětí, srozumitelně a poutavě.  

Atlas i dvě nástěnné mapy z něj vytvořené jsou původní, česká, ručně malovaná díla a díky Aničce a Kryštofovi jsou v nich informace předávány přesně na míru dětem.    

Sada atlasu s nástěnnou mapou by neměla chybět v dětském pokoji žádného malého školáka či předškoláka!  

  • ideální výzdoba dětského pokoje
  • státy světa přehledně, poutavě a srozumitelně 
  • památky, města, dopravní prostředky a obyvatelstvo států světa
  • ideální v kompletu s Ilustrovaným atlasem světa pro malé cestovatele  
  • dodávané v tubusu s bílými plastovými lištami

IMSS_listy_pokoj4

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro děti
EAN: 8594033222758
Formát: 970x670 mm
Vazba: laminovaná mapa s plastovými lištami
Vydání: 2023 (1. vydání)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: