Ilustrovaná mapa světa

Novinka Tip (bool) News
299 Kč –10 %
IMS Biomy RGB
299 Kč –10 % 269 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Ilustrovaná mapa přírody světa pro malé cestovatele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete, aby měl váš malý školák či předškolák svět stále na očích a seznámil se tak s ním přirozenou formou? Pak nenajdete lepší výzdobu dětského pokoje než naši ilustrovanou mapu světa pro malé cestovatele.  

Jak už víte z našeho ilustrovaného atlasu, osmiletá dvojčata Anička a Kryštof se jednoho dne rozhodla, že připraví atlas světa pro malé cestovatele, jako jsou oni. Vydali se na dlouhou cestu, při které navštívili všechny světadíly a formou poutavých ilustrací, cestovního deníku a dalších zápisků předali své zážitky a poznatky svým vrstevníkům. Ale tím to neskončilo. Po návratu zakreslili všechna místa, která navštívili, do nástěnné mapy, a tak vznikla ručně ilustrovaná mapa na zeď, která dětem nabízí přehled o zvířatech, rostlinách, památkách či městech všech koutů světa.

Pokud chcete z mapy vyčíst co nejvíce informací, otevřete si k ní ilustrovaný atlas a o každém obrázku se dozvíte co to je, včetně nějaké té zajímavosti. Vše je napsáno a nakresleno z pohledu dětí, srozumitelně a poutavě. 

Atlas i nástěnná mapa jsou původní, česká, ručně malovaná díla a díky Aničce a Kryštofovi jsou v nich informace předávány přesně na míru dětem.   

 Sada atlasu s nástěnnou mapou by neměla chybět jak v dětském pokoji žádného malého školáka či předškoláka, tak na stěnách základních či mateřských škol.

  • ideální výzdoba dětského pokoje
  • vhodné jako výuková pomůcka do mateřských škol, či na 1. stupeň ZŠ
  • svět podaný přehledně, poutavě a srozumitelně 
  • zvířata, rostliny, příroda, památky, města, ...
  • ideální v kompletu s Ilustrovaným atlasem světa pro malé cestovatele

IMS_plakat_pokoj3

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro děti
EAN: 8594033222680
Formát: 970x670 mm
Vazba: plakát
Vydání: 2023 (1. vydání)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: