Českokrumlovsko, Novohradské hory – turistický průvodce

Výprodej
20 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Turistický průvodce okolím Českého Krumlova a Novohradskými horami

Detailní informace

Detailní popis produktu

Průvodce po turisticky atraktivních místech České republiky je určen jak zkušeným turistům, tak občasným výletníkům či rodinám s dětmi a poslouží jako zdroj informací o území jako celku i o jednotlivých lokalitách, jako inspirace k výletům i seznam užitečných kontaktů. Útlá, stodvacetistránková knížka, kterou lze vzít sebou na cesty, obsahuje vedle textů přes 70 barevných fotografií a kvalitní doprovodné plánky a turistické mapy. 

Text je rozčleněn na několik kapitol. Úvod představí přírodní, geologický a historický charakter krajiny, následuje podrobný popis Českého Krumlova a Novohradských hor a blok abecedně řazených hesel o turisticky zajímavých lokalitách. Hesla obsahují informace o přírodních, historických a architektonických zajímavostech, významných osobnostech, příběhy a pověsti spojené s daným místem, tipy na ubytování i stravování, sportovní vyžití, kulturní aj. akce a další praktické informace. Hesla jsou doplněna speciálními tematickými dvoustranami, které se více věnují některým specifikům oblasti. Vzhledem k příhraničnímu charakteru kraje se průvodce neomezuje jen na českou stranu, ale nabízí několik tipů na výlet k rakouským sousedům.

V publikaci najdete také několik tipů na pěší a cyklovýlet a na výlet autem. Výlety jsou podrobně popsány a zakresleny na mapách. Na konci publikace je pak rejstřík a další praktické informace. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výprodej – průvodce
ISBN: 80-7011-739-7
EAN: 9788070117392
Formát: 124 × 220 mm
Vazba: brožovaná
Vydání: 2004 (1. vydání)
Stránky: 117

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: